Інформація щодо захисту даних, жовтень 2022

Чи буде Вам цікаво взяти участь у телефонному опитуванні про політику та геополітику, війну та мир в Україні?

Мета проекту і хто його проводить?

Опитування буде проведено Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) для дослідників з Інституту дослідження миру (ІДМ) з Осло, Норвегія, які є відповідальними за проєкт в цілому. Опитування, яке здійснюється виключно з науковою метою, спрямоване на краще розуміння поточної ситуації в Україні. Воно фінансується Норвезькою дослідницькою радою.

Чому Вас запрошують взяти участь?

Це продовження опитування, у якому Ви брали участь у 2019 році, проведеного дослідниками з Університету Колорадо та Університетського коледжу Лондона. Ви один із тих 2200 людей, які були випадковим чином обрані для участі в дослідженні.

В чому буде полягати Ваша участь?

Опитування буде проходити по телефону і триватиме близько 15 хвилин. Інтерв’юер буде зачитувати Вам запитання та записувати Ваші відповіді у планшет, а потім, одразу після цього, Ваші відповіді будуть завантажені на безпечний сервер і видалені з планшета. Запитання стосуються Ваших поглядів на політику та геополітику в Україні, Вашого досвіду війни та поглядів на перспективи миру. Ви можете припинити інтерв’ю в будь-який час (у такому випадку ми видалимо всю зібрану інформацію) або пропустити запитання, на які Ви не хочете відповідати.

Як ми будемо зберігати та використовувати ваші персональні дані?

КМІС не буде вести запис Ваших особистих даних, Вас попросять тільки вказати номер телефону для того, щоб можна було перевірити якість роботи інтерв’юера супервайзером і для можливого подальшого з’ясування Вашої думки через рік.

Ваш особистий номер телефону буде замінено на код, який буде зашифровано та надійно збережено на сервері КМІС окремо від Ваших відповідей на запитання, які також надійно збережені та зашифровані. Код не буде доступний нікому, крім уповноваженого співробітників КМІС. Після того, як КМІС опитає всіх учасників дослідження, вони надішлють захищений паролем файл усіх відповідей дослідникам ІДМ та видалять файл зі своїх серверів. Файл із відповідями буде анонімним, і дослідники ІДМ не матимуть Вашого номера телефону, тому вони не зможуть відстежити Ваші відповіді.

Під час аналізу результатів опитування Ваші відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді разом із відповідями 2200 інших респондентів, тому ніхто не зможе ідентифікувати Вас, наприклад, за віком чи статтю.

Що буде з Вашими даними в кінці проекту?

Проект завершиться 1 грудня 2023 року. Коли це станеться, КМІС знищить файли з кодом, який пов’язує Ваш номер телефону та відповіді.

Дослідники ІДМ зберігатимуть анонімні дані для дослідницьких цілей — для аналізу та наукових публікацій.

Ваші права

Поки Вас ще можна ідентифікувати в зібраних даних, Ви маєте право:

  • отримати доступ до того, які Ваші персональні данні обробляються;
  • вимагати видалення ваших персональних даних ;
  • вимагати, невірні персональні дані про Вас були виправлені або скореговані;
  • висловлювати несхвалення;
  • надіслати скаргу до Норвезької інспекції із захисту даних щодо обробки Ваших персональних даних.

Що дає нам право обробляти дані про Вас?

Ми оброблятимемо Ваші персональні дані на законних підставах, згідно з якими це дослідження виконується в інтересах суспільства — для дослідницьких цілей.

На основі угоди з Інститутом дослідження миру в Осло Норвезька інспекції із захисту даних визнала, що обробка персональних даних у цьому проекті відповідає вимогам законодавства про захист даних.

Де я можу дізнатися більше?

Якщо у Вас є запитання щодо проекту, або Ви хочете скористатися своїми правами, зверніться до:

  • Інституту дослідження миру в Осло через керівника проекту: професора Крістін М. Бакке (kmbakke@ucl.ac.uk).
  • Нашого фахівця із захисту даних: Лізи Андерсен Реппе.

Якщо у Вас виникли запитання щодо того, як було оцінено захист даних в цьому проекті, зв’яжіться з:

  • Інспекція із захисту даних, поштою (personverntjenester@sikt.no) або за телефоном  +47 53 21 15 00 (Норвегія).

Щиро Ваша,

Професор Крістін М. Бакке